Everything about کارشناس خودرو

کارشناس با استفاده از چک لیست کارشناسی خودرو حدود ۴۳۵ آیتم مربوط به ماشین را در کوتاه ترین زمان چک می‌کند. تشخیص خودرو تصادفی و سالم در برخی اوقت در حدی سخت است که فقط یک متخصص فنی خودرو می‌تواند شما را از اشتباه نجات دهد.

تست میزان آلایندگی خودروی مشتری عزیز مابااندازه گیری ترکیب سوخت و هوا،درجه حرارت روغن موتور و دور موتور،تست نشتی و عیب یابی

برای مثال بسیاری از افراد ممکن است کیلومتر شمار خودرو را دستکاری کنند تا میزان مسافت طی شده کمتری را نشان دهند. به کمک یک تعمیرکار ماهر و کارشناس خودرو می‌توانید قبل از خرید از ایرادات فنی و احتمالی خودرو و هزینه‌های احتمالی در آینده باخبر شده و انتخاب بهتری داشته باشید.

مشاوره به صورت کاملا رایگان انج" "ام میشود.هدف اصلی کمک و راهنمایی و جلوگیری از ضرر کردن مشتریان و در نهایت کسب روزی حلال هست." بیشتر مناطق تحت پوشش: جنت آباد مرکزی، پیامبر، شهران شمالی، ایرانشهر، نیاوران، بلوار فردوس، شهرک نفت، سعادت آباد، ستارخان، جردن درخواست استعلام قیمت "خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

جهت آشنایی با نحوه ترجمه مدارک جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به این لینک مراجعه کنید.

آیا پس از ثبت درخواست امکان تغییر مدل یا زمان بازدید وجود دارد؟

مناسب برای فعالین بازار خودرو مناسب برای علاقه مندان به کارشناسی خودرو مناسب برای فعالین حوزه های صافکاری و نقاشی مناسب برای نمایشگاه داران، خریداران و فروشندگان خودرو آموزش کارشناسی خودرو چه مزایایی دارد؟

سایر سوالات متداول در کارشناسی خودرو اتوشناس چه مواردی بررسی می‌شوند؟ کارشناسی بدنه و رنگ خودرو، کارشناسی فنی و کارشناسی اصالت خودرو مواردی است که در هنگام کارشناسی خودرو بررسی میگردد.

زمانی که شما با کارشناس خودرو در محل تماس می‌گیرید. این کارشناس در کمتر از یک ساعت در موقعیت مورد نظر شما آماده می‌شود. website این کارشناس بصورت تخصصی خودروی مد نظر شما را از همه جهات بررسی می‌کند. یکی از مهم ترین قسمت ها بدون شک، کارشناسی رنگ خودرو است.

کارشناس بعد از پایان فرآیند کارشناسی، برگه گزارش و ضمانت‌نامه کارشناسی را تحویل شما می‌دهد.

تیم کارشناسی کارنامه از افراد خبره و باتجربه تشکیل شده است. کارشناسان کارنامه براساس تخصصی که در برندهای مختلف دارند، برای کارشناسی اعزام می‌شوند.

این رشته دارای بازار کار بسیاری خوبی است. یا می توانید در شرکت کارشناسی خودرو بعنوان کارشناس خودرو سیار، کارشناس قیمت خودرو و … مشغول بکار شوید، یا می توانید بصورت اینترنتی به مردم مشاوره دهید برای مثال فعالیت در پیج کارشناسی خودرو در اینستاگرام.

آیا پس از ثبت درخواست کارشناسی امکان تغییر زمان یا محل بازدید و مدل خودرو وجود دارد؟

گاهی پیش می‌آید که در طی یک تصادف، میزان خسارت و ضربه وارده تا حدی زیاد است که باید آن قسمت را به طور کلی تعویض نمود! در چنین شرایطی نمی‌توان منکر کاهش قیمت خودرو شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *